Projekt ze środków PFRON numer 2

Caritas Archidiecezji Katowickiej Dom Pomocy Społecznej św. Antoni realizuje zadanie: „Zakup środków ochrony osobistej oraz sprzętu do zapobiegania, przeciwdziałania oraz zwalczania COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych w Domu Pomocy Społecznej św. Antoni w Świętochłowicach.”

Projekt finansowany jest ze środków PFRON w ramach Modułu IV programu: „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

W ramach zadania planowany jest zakup środków ochrony osobistej,  oraz wyposażenia (generatory ozonu , oczyszczacze powietrza), co wpłynie m.in. na: zapewnienie stałej ochrony indywidualnej, zmniejszenie rozprzestrzenialności zakażeń, wyeliminowanie transmisji wirusów oraz innych patogenów z otoczenia mieszkańców Domu Pomocy Społecznej św. Antoni.

Kwota dofinansowania ze środków PFRON: 13 795,62 zł

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć