Projekt ze środków PFRON nr 1

24.12.2021

Caritas Archidiecezji Katowickiej Dom Pomocy Społecznej św. Antoni realizuje zadanie: „Pomoc osobom niepełnosprawnym z terenu Gminy Świętochłowice, poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi w związku z sytuacją kryzysową wywołaną COVID-19”.

Projekt ze środków PFRON nr 2

24.12.2021

Caritas Archidiecezji Katowickiej Dom Pomocy Społecznej św. Antoni realizuje zadanie: „Zakup środków ochrony osobistej oraz sprzętu do zapobiegania, przeciwdziałania oraz zwalczania COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych w Domu Pomocy Społecznej św. Antoni w Świętochłowicach.”

06.12.2021

Gościliśmy w naszym domu zacnego Gościa wraz ze swoją świtą. Święty Mikołaj odwiedził wszystkich mieszkańców oraz pracowników Domu.

Świętujemy!!!

03.12.2021

3 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Wystąpił iluzjonista, odbył się także pokaz tancerzy ognia Lightshow oraz długo wyczekiwany  występ zespołu Tolerancja.