Konkurs Grantowy RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Dom Pomocy Społecznej jest laureatem pięciu edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Budżet każdego z projektów przekazywany jest na wsparcie w zakupie leków i środków medycznych dla osób chorych najbardziej potrzebujących.

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w III edycji Konkursu, która miała miejsce w okresie: IV - X 2014 r. Budżet realizowanego projektu wynosił wówczas 8000,00 zł i pozwolił na objęcie wsparciem 19 mieszkańców Domu.

Kolejna IV edycja trwała od VI do X 2015 r. Dzięki budżetowi projektu wynoszącemu 5000,00 zł z możliwości zwolnienia z opłat za zakup leków skorzystało 12 pensjonariuszy.

W okresie od V 2017 r. do II 2018 r. realizowaliśmy projekt w ramach V edycji Konkursu. Tym razem dysponowaliśmy budżetem w wysokości 4500,00 zł, dzięki któremu objeliśmy pomocą w zakupie leków 11 mieszkańców.

W kwietniu 2018 roku ruszyła VI edycja Konkursu Grantowego Razem Możemy Więcej. W tej edycji nasz Dom dysponował środkami w wysokości 4500,00 zł. Cała kwota została wykorzystana na zakup leków oraz wyrobów medycznych dla najuboższych mieszkańców naszego Domu. Projekt był realizowany do końca lutego 2019 r.

VII edycja Konkursu Grantowego Razem Możemy Więcej również za nami. Wszystkie środki zostały rozdysponowane. Ze wsparcia skorzystało 7 mieszkańców Domu. Zadania z zakresu projektu były realizowane w okresie: V 2019 r. - II 2020 r.

VIII edycja odbędzie się bez udziału Domu Pomocy Społecznej św. Antoni, co nie oznacza zakończenia naszej współpracy z Fundacją.

Więcej na temat konkursu: fundacja.doz.pl/projekty/granty

Kliknij aby powiększyć